ATS RAUW
DE FR EN
ATS-Rauw PGmbH
Morsheck1, B-4760 Büllingen
Tel.: +32 (0)80 / 64 22 00
Fax: +32 (0)80 / 64 24 75
E-Mail: info@atsrauw.com

Openingstijden:
Ma. - vr.: 8u00- 18u30
Za.: 8u00 – 13u00
Onze Info-Hotline:
Tel.: +32 (0)80 / 64 22 00
Wenst u op de hoogte te blijven?
Abonneer u op onze RSS-feed!
Onze aanspreekpartners
Ontvangst & secretariaat
 
Tel.: +32 (0)80 642 200
Email: info@atsrauw.com
Bedrijfsleiding
Kerstin Rauw  
Kerstin Rauw
Tel.: +32 (0)80 640 480
Email: k.rauw@atsrauw.com
Frederik Michels  
Frederik Michels
Tel.: +32 (0)80 640 491
Email: f.michels@atsrauw.com
Aankoop/Verkoop
Stephan Pauls  
Stephan Pauls
Tel.: +32 (0)80 640 490
Email: s.pauls@atsrauw.com
Verkoop / Constructie
Frederik Michels  
Frederik Michels
Tel.: +32 (0)80 640 491
Email: f.michels@atsrauw.com
Verkoop
Sascha Schmitz  
Sascha Schmitz
Tel.: 080 640 483
Email: verkauf@atsrauw.com
Constructie
Raymond Rauw  
Raymond Rauw
Tel.: +32 (0)80 640 488
Email: r.rauw@atsrauw.com
Reparatiereceptie
Patrick Hacken /  Kurt Vassen  
Patrick Hacken / Kurt Vassen
Tel.: +32 (0)80 640 486
Email: werkstatt@atsrauw.com
Magazijnen
 
Tel.: +32 (0)80 640 487
RauwTec - uitrusting openbare mobiliteit
Freddy Rauw  
Freddy Rauw
Email: freddy@rauwtec.com
© copyright ATS Rauw 2019 - Contact / Legale infos / Sitemap